piątek, 31 lipca 2015

Plac zabaw w Berlinie dla dzieci poniżej 1-go roku życia

Małe dochodzenie w poszukiwaniu placy zabaw dla Szkrabów poniżej 1-go roku życia nadal w toku. Aczkolwiek podzielę się z Wami naszymi odkryciami. Być może część z nich jest dla Was znana, ale pomimo to zamieszczam bardzo krótką listę.

1. Stargarderstr. 50 / Prenzlauer Berg

Niewielki plac zabaw dla maluchów zlokalizowany w dzielnicy Prenzlauer Berg. Nie ma tu zbyt wielu atrakcji, ale piasek, wielkie, kręcące się koło z siatą i parę innych drobnostek sądzę, że zadowoli dzieca - przynajmniej u nas sie sprawdziło :)


2. Sredzkistr. 60 / Prenzlauer Berg

Tym troszkę byłam zawiedziona, bo jest on raczej nastawiony na dzieciaki nieco strasze. Ale dla tych poniżej roku też się coś znajdzie. Plusem jest też chyba to, że niedaleko jest fajna kafejka dla dzieci Zuckerschnute

źródło: http://www.ihrspielplatz.de/Berlin/587-Allgemeiner-Spielplatz-Sredzkistr-60.aspx

3. Wundtstr. 42 / Charlottenburg-Wilmersdorf

Niesamowity! Narazie najlepszy na jaki trafiliśmy. Zlokalizawany kawałeczek od nas, ale warto było. Jest nawet blisko wody. Poza tym niedaleko jest też kilka innych, do których co prawda nie zdążyliśmy zajrzeć, ale wszystko przed nami. Mnóstwo atrakcji dla maluchów poniżej roku i co za frajda!4. Pasteurstr. 14 / Prenzlauer Berg

Kolejny, niewielki, zanleziony przez przypadek. Również lokalizacja Prenzlauer Berg. Dwie huśtawki, koło z siatą, domek i jakieś siedziska do bujania. Tyle możecie od niego oczekiwać. To udało nam się do tej pory odwiedzić. Mało i ograniczenie co prawda do Prenzlauer Berg, ale... to nasze :) Czekamy na Wasze małe odkrycia, a po więcej odsyłam na genialną stronkę IHR SPIEL PLATZ gdzie znajdziecie palce zabaw według dzielnic Berlina. 0 komentarze:

Prześlij komentarz